TURA GÜZELLİK MERKEZİ 0(541) 257 4132 | Uzman Firma Rehberi
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
336 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Zeynep AVCI
  • ADRES: Bahçelievler Mah. 19/1 Sok.Emiroğlu Sitesi Altı No:21 SİVEREK/ŞANLIURFA
  • TELEFON : 0 (541) 257 4132
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00

FİRMA HAKKINDA

Kişisel bakım sektöründe, Şanlıurfa Siverek’te sunduğumuz kaliteli hizmetlerimizle her geçen gün büyümeye bir adım daha devam ediyoruz. Hijyen kurallarına uygun olarak düzenlenmiş güzellik merkezimiz olarak kendimizi sürekli yenileyerek sektörün ve bölgenin tercih edilen bir ismi olma yolunda başarılı bir şekilde yolumuza devam ediyoruz.

 

Yılların birikim ve deneyimine sahip uzman ekibimiz ile kişisel bakımda beklentilerin çok daha ötesinde sunduğumuz hizmetlerimiz ile adımızın her geçen gün daha fazla duyulmasını sağlıyoruz. Röfle, brezilya fönü, kaş-bıyık alımı, gelin başı süsleme, kaynak, saç boyama gibi kişisel bakım ihtiyaçlarınızda doğru sonuçları yakalayabileceğiniz TURA Güzellik Merkezi ile aradığınız sonuçları en kolay ve en kaliteli şekilde elde edeceksiniz.
Güzelliğinize Değer Katıyoruz
Güzel kalmak, güzelliğini korumak her kadının hakkıdır. Biz de Tura Güzellik Merkezi olarak bu doğrultuda yaptığımız çalışmalarımızla müşterilerimizin memnun kalmalarını sağlıyoruz. Kişisel bakım ihtiyaçlarınızı uzaklarda aramanıza gerek bırakmayan Tura Güzellik Merkezi olarak kullandığımız kişisel bakım ürünlerinin insan sağlığı üzerinde olumsuz etki bırakmayacak ürünlerden olmasına özen gösteriyoruz. Güzelliğinize değer katan çözümlerimizle sunduğumuz hizmetlerimizde, doğanın sunduğu mucizevi güzellik ürünlerini kullanarak hem kişisel bakımınızı doğru şekilde yapıyor hem de sağlığınızı olumsuz etkileyerek etkenlerin ortadan kalkmasını sağlıyoruz. Güzelliğinize farklı bir dokunuş ile sihirli sonuçlar sunan Tura Güzellik Merkezi ile aradığınız kaliteden çok daha fazlasını bulacaksınız.
Güzellikte Kalıcı Olun
Kalıcı güzelliği sağlayabilmek için cilt bakımı, saç bakımı gibi kişisel bakım konularına önem vermenizi öneririz. TURA GÜZELLİK MERKEZİ olarak tüm bunlardan daha fazlasını sizlere sunarak kalıcı güzelliğin formülüne ulaşmanızı sağlıyoruz. Sağlık koşullarını göz önünde bulundurarak vermiş olduğumuz hizmetlerimiz, müşterilerimiz tarafından beğeniliyor ve her geçen gün yeni müşteriler, referanslarımızla gelmeye devam ediyor. Siverek’teki güzellik merkeziniz ile tüm özel günleriniz için özel hazırlıklar yapabilir, güzelliğinize sihirli bir dokunuş yaptırarak kalıcı güzelliğe ulaşabilirsiniz.
Hizmetlerimiz
Kişisel bakım sektöründe siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizi değerlendirerek kararınızı verebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz hizmetlerimizden bazıları şunlardır;
Saç boyama,
– Röfle,
– Brezilya fönü,
– Kaş-bıyık alımı,
– Gelin başı süsleme,
– Saç kaynak,
– Saç boyası,
– Fön hizmetleri.
Kişisel bakımda aradığınız sonuçları daha rahat yakalayacağınız Tura Güzellik Merkezi’ne uğramadan karar vermeyin.

 

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.