SEDA GERİ DÖNÜŞÜM 0(530) 354 9558 | Uzman Firma Rehberi

GOLD SEDA GERİ DÖNÜŞÜM 0(530) 354 9558

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
62 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00
SERVİS YERLERİ MANİSA
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
2+3 = ?

VİDEOLAR

  • SEDA GERİ DÖNÜŞÜM 0(530) 354 9558

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

YunusEmre / MANİSA

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Geri dönüşüm hizmetlerinde en iyi hizmetleri sağlayarak ülke ekonomisine destek veren ve çevre sağlığını da aynı zamanda olumlu şekilde etkilenmesine destekte bulunan SEDA GERİ DÖNÜŞÜM, gelecek nesillere daha yaşanır bir ortam bırakma hedefi ile çalışmalarına devam etmektedir.

Geri dönüşüm, kullanılmayan, atıl durumda olan eşyaların yeniden değerlendirilerek ülke ekonomisine ve çevre sağlığına katkıda bulunmak demektir. Bu bakımdan ülkemizde son dönemlerde yaşanan bilinçli dönüşümler sayesinde artık çevrenin daha yaşanılır bir hal aldığını söyleyebiliriz ve tabi ki bunun en büyük etkisi, geri dönüşüm hizmeti sağlayan firmaların sayısının artmasıdır. Seda Geri Dönüşüm olarak Türkiye’nin çevre sağlığına katkıda bulunmak ve yenilenebilir atıkların yeniden değerlendirilerek hayat kazanmasını sağlıyoruz. Yılların birikim ve deneyimine sahip uzman ekibimiz, yenilenebilir atık malzemelerini bir araya getirerek ilgili kurumlara iletmekte ve bunların yeniden hayat kazanmasına destek olmaktadır.

“Atık” Deyip Geçmeyin!

Ülke ekonomisinin ayakta kalabilmesi için en önemli şey, kullanılmayan ya da artık işe yaramayan ev eşyaları, ofis eşyalarının yenilenerek yeniden hayat kazanmasını sağlamaktır. Petrol hammaddesinden elde edilen poşetler, kendi başına bile büyük oranda ülke ekonomisine katkıda bulunabilecek seviyededir. SEDA GERİ DÖNÜŞÜM olarak bu alanı hedef alarak hizmetlerimizin hem ülke ekonomisine katkı sağlamasını hem de gelecek nesillere daha yaşanılır bir zemin oluşturmanın hedefi ile çalışmaktayız. Atık plastik hammadde, plastik geri dönüşüm hizmetlerimizle uzun zamandır Manisa/Yunus Emre’de hizmet veren firmamız, en iyi iş sonuçlarının oluşması adına gerekli çalışmaları yapmaya devam etmektedir.

Gelecek Nesiller İçin Geri Dönüşüm

Geri dönüşüm, son yıllarda ülkemizde üzerinde daha fazla durulmaya başlanan konulardan biri oldu. Özellikle ev eşyalarının çöpe atılması yerine geri dönüşüm firmalarına verilmesi, atık plastik hammaddelerinin toplanarak yeniden işlenmesi ve farklı şekilde hayata geçirilmesi, plastik geri dönüşümünün ne denli değerli olduğu, ülkemizce daha fazla anlaşılmaya başlanmış ve geri dönüşüm alanı, kendi başına bir sektör haline gelmiştir. Biz de Seda Geri Dönüşüm olarak bu alanda hizmet vererek gerek ekiplerimizin topladığı plastik hammaddeler ile gerekse de ihale ile satın aldığımız geri dönüşüm ürünleri ile gelecek nesillerin yaşamına destekte bulunuyoruz.

                                

                        

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.