Or-Gül Besicilik 0532 383 8125 | Uzman Firma Rehberi
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
83 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00
SERVİS YERLERİ DENİZLİ

FİRMA HAKKINDA

Hayvancılık sektöründe uzun zamanların deneyim ve başarılarıyla bölgenin kendinden en çok söz ettiren isimlerinden biri haline gelen Or-Gül Besicilik ile aradığınızdan çok daha fazlasını, en uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Hayvancılık sektöründe çığır açan yenilikleri ile müşterilerine hizmet sunan firmamız, en iyi çözümleri, en uygun fiyatlarla sunmaktadır.

Büyükbaş, küçükbaş, adaklık kurban, damızlık hayvan alım ve satım hizmetlerimiz ile aradığınızı yerinde bulabileceğiniz Or-Gül Besicilik, özel olarak beslediği hayvanları, sağlık koşullarını ihmal etmeden müşterilerine sunmaktadır.

Adaklık İçin Doğru Yerdesiniz

Yaşamın sürprizleri bitmez. Başa gelen herhangi bir musibette ya da sevindirecek herhangi bir haberde, kültürel olarak adak adamayı severiz. Allah’ın da sevdiği bir ibadet olması, İslam toplumunda adak kültürünün uygulanmaya devam etmesini sağlamaktadır. Ancak adaklık kurban alırken dikkat etmeniz gerekir. Doğru besleme yöntemleri uygulanmayan, adaklık kurbana uygun olmayan hayvanların satıldığı yerlerden uzak durmanız gerekir. Güvenilir, alanında bilinen ve sunduğu adaklık kurbanlarla gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz Or-Gül Besicilik, Denizli’de siz değerli müşterilerine en iyi hizmetleri sunmaktadır. Kesim hizmetlerimizden de yararlanarak hem daha temiz hem de daha güvenilir bir şekilde adaklık kurbanınızın kesimini sağlayacaksınız. Huzurlu bir ibadet, güvenilir sağlıklı bakılmış hayvanlarımızdan istediğinizi siz seçin, biz sizin adınıza keselim.
Büyükbaş Hayvan Satışı
Hayvancılık sektörünün önemli bir kategorisi olan büyükbaş hayvanlar, doğru zamanda satın alındığında fiyatları daha uygun olur. Özellikle Kurban Bayramı zamanlarında yükselen büyükbaş hayvan fiyatlarına karşı uygun ve sağlıklı hayvanlar temin etmek için güvenilir bir adres ile çalışmanız gerekir. Or-Gül Besicilik ile aradığınız tüm bu hizmetlerden çok daha fazlasını bir arada bulabilir, uygun fiyat ve kolay ödeme koşulları ile hayvan alımı yapabilirsiniz.
Küçükbaş Hayvan Alım Satımı
Küçükbaş hayvan alım satımı da en az büyükbaş hayvan alım satımı kadar üzerinde durulması gereken hassas bir konudur. Hastalıklı, kurban edilmeye uygun olmayan ya da damızlık için uygun olmayan küçükbaş hayvanları iyi ayırt edebilmeniz gerekir. Bu konuda yeteri kadar tecrübeye sahip değilseniz, Or-Gül Besicilik güvenilir müşteri hizmetleri ile bu alanda da sizlere hizmet vermektedir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.