MSB İZOLASYON ISI YALITIM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ | Uzman Firma Rehberi
  • uzmanfirmarehberi@gmail.com
  • 0850 346 8517

MSB İZOLASYON ISI YALITIM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
131 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: MÜJDAT BIÇAKCI
  • ADRES: BAHÇELİEVLER MAHALLESİ, BAĞLAR CADDESİ NO:107 BUYAPI CENTRUM , SERDİVAN - SAKARYA -TÜRKİYE
  • TELEFON : 0 (264) 319 3672
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 22:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Firmamız, EPS ( strafor ) ürünlerinin üretilmesi için gerekli olan makine ve teçhizatları hususunda makine Üretimi, satışı , teslimi , devreye alınması, işin öğretilmesi ve satış sonrası servis ve bakım gibi lojistik hizmetlerinin tümünü müşterilerine sunar.

” HER ŞEY ÖNCE GÜVENLE BAŞLAR ”

MİSYONUMUZ

Makine ve Ürün Grubumuzu Hedef Pazarlarımızın Taleplerine göre Belirleyip Yetkin ve Uzmanlaşmış Kadrolar ile İnsanlığa, Çevre ve Evrensel Değerleri Göz Önünde Bulundurarak, İş Ortaklarımıza Fark Edilebilir, Yenilikçi Çözümler Sunmak.

VİZYONUMUZ

Stratejik İş Ortaklıklarıyla Ulusal ve Uluslararası Pazarda EPS ve EPS Türev Ürünlerinin Üretim Tesislerinin Kurulması, Dizayn edilmesi ve Karakterize Edilmesi Hususlarında, Hatalarını Azaltarak Üç Kıtada ( Avrupa- Asya- Güney Amerika ) Faaliyetlerini Sürdürmek.

ŞİRKETİMİZ

MSB İZOLASYON-MSB MAKİNE olarak ticaretin ilk kuralı ” GÜVEN ” kavramını şirketimizin merkez noktasına aldık. Tüm çalışma arkadaşlarımız, iş ortaklarımız ve firmamız ile işbirliği içinde olan kişi ya da kurumlar, tarafımızla ilgili olarak sorun yaratıcı değil, sorun çözücü olduğumuzu bilir ve niyetlerin iyi olduğu noktada ticaretin varlığını sürdürebileceğine karşılıklı olarak inanırlar. Firmamız EPS ürünlerinin üretimi için, tüm gerekli makinelerin üretimini, tedarik edilmesini, satışını, üretim prosesinin devreye alınmasını ve diğer tüm operasyonel eylemler ile ilgili faaliyet göstermektedir. MSB İZOLASYON – MSB MAKİNE olarak tarafımızla iletişime geçen kişi, kurum ya da firmaların talep ettiği makinelerin satışını ve satış sonrası hizmetini veriyor, diğer taraftan sektörümüzdeki firmaların üretim safhasında karşılaştıkları sorunları beraberce çözüme ulaştırıyoruz.

Etiketler:, , , , , , , ,

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.