MEŞHUR KOKOREÇCİ İRFAN USTA 0(532) 082 8925 | Uzman Firma Rehberi

MEŞHUR KOKOREÇCİ İRFAN USTA 0(532) 082 8925

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
173 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 10:00 - 04:00
SERVİS YERLERİ ERZURUM

FİRMA HAKKINDA

Kokoreç lezzetinin farklı bir deneyimini yaşamak ister misiniz? Meşhur Kokoreççi İrfan Usta, Erzurum Merkez’de damak tadınıza hitap eden lezzetleri ile sizleri davet ediyor.

Damat tadınıza hitap eden çeşitleri ile kokoreç lezzetini deneyimlemek ve farklı bir lezzete varmak için Erzurum’daki doğru adresiniz Kokoreççi İrfan Usta olsun. Kuzu kokoreci ile damaklarda uzun süre lezzetinin izini bırakan kokoreç, deneyimleyeceğiniz en lezzetli kokoreç olacak. Uzun sürelerin deneyim ve uzmanlığı ile kokoreç alanında bilinen ve referans belirleyici isimlerden biri haline gelen İrfan Usta, lezzeti ile hayran bırakan kokoreci ile siz değerli misafirlerini bekliyor.
Kokoreç, uykuluk, midye dolma, sucuk ekmek, köfte ekmek, şırdan lezzetlerini bir arada sunan Meşhur Kokoreççi İrfan Usta’ya uğramadan lezzette karar vermeyin. Satış, sipariş ve paket servis hizmeti ile Erzurumluların beğenerek tercih ettikleri Kokoreççi İrfan Usta ile lezzet dünyasını keşfedeceksiniz. Bugüne değin yediğiniz kokoreçlerden çok daha lezzetlisini ve damak tadınıza hitap eden usta şefliği ile beklediğinizden çok daha fazlasını damağınızla buluşturacaksınız.
Uyluk, lezzet durağının bir başka adıdır. Her ustadan yenmez, her mekana gidilmez dedik ve İrfan Usta ile damak tadınıza uygun, taze ve günlük uyluk lezzetini sunuyoruz.
Midye dolması yerken yakalayacağınız lezzeti, daha önce hiç tatmadığınızı iddia ediyoruz. Kokoreççi İrfan Usta farkı ile damağınıza hitap eden menümüzü değerlendirmeden karar vermeyin.
Misyonumuz:
Sağlık koşullarına riayet ederek pişirdiğimiz kokorecin, sadece Erzurum’da değil tüm Türkiye’de bilinen bir marka haline gelmesini sağlama misyonu ile hareket ediyoruz. Temizlik, hijyen ve sosyal mesafe kurallarına dikkat ederek çalışmalarımızı sürdürdüğümüz mekanımızda, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adına gerekli eğitim ve çalışmaları personellerimizle birlikte sürekli olarak güncellemekteyiz. Daha sağlıklı lezzetleri damaklarla buluşturma misyonu ile hareket eden Meşhur Kokoreççi İrfan Usta, diğer tüm lezzet menüleriyle siz değerli müşterilerine hizmet sağlamaktadır.
Vizyonumuz:
Gelecek nesillere kültürümüzü unutturmamak, kokoreç zevkini gelecek nesillere de taşıyarak yaşanır bir miras bırakma vizyonu ile hareket ediyoruz. Lezzet durağının bilinen isimlerinden biri olma ve lezzetimizi tüm Türkiye’ye yayarak daha sağlıklı lezzetlerin üretilmesi konusunda çalışmalarımıza durmadan devam ediyoruz.

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.