Yıldız Besicilik Eyyübiye kurban Satışı

85 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 20 Nisan 2021 13:57
  • İLAN TÜRÜ: Satış

YILDIZ BESİCİLİK

Büyük Ve Küçükbaş Hayvan Kasap Ekibimiz Bulunur.

Hayvancılık sektöründe yılların birikim ve deneyimi ile hizmet veren YILDIZ BESİCİLİK ile hayvan ihtiyaçlarınızı doğrudan temin edebilirsiniz. Büyükbaş ve küçükbaş hayvan ihtiyaçlarınızda ulaşabileceğiniz besicilik firmamız, kurban kesimi, adaklık kesimi gibi hizmetleriyle de dilediğiniz her an yanınızda yer almaktadır.  İslami usullere göre kesim, hayvan bakımından ISO 9001 standartlarına uygun şekilde bakım yaparak hayvanların daha sağlıklı şekilde sizlere ulaşmanızı sağlıyoruz. Kurban bayramı öncesi kurbanlık ihtiyaçlarınızı temin etmede doğru adres olarak seçebileceğiniz YILDIZ BESİCİLİK ile en kaliteli sonuçları daha rahat bir şekilde elde edebilirsiniz.

Kurbanlık ve Adaklık Hizmetleri

Kurbanlık ve adaklık ihtiyaçlarınız için uzağa gitmenize gerek yok. Şanlıurfa/Eyubiye’de hizmetinizde olan firmamız, tüm ihtiyaçlarınızı doğrudan karşılayabilecek kapaisteye sahiptir. Bu da başka yerlere gitmenize gerek kalmadan hayvan ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacaktır. Yüksek kapasiteli kesim yerimiz ile yerinde kesim hizmetini de siz değerli müşterilerimize sunarak kurbanlık ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamanıza yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Bize Gelmeden Karar Vermeyin

Besicilik ve hayvancılık alanında yılların birikim ve deneyimine sahip olan YILDIZ BESİCİLİK, alanında sunduğu ayrıcalıklı hizmetleri ile müşterilerini memnun etmeye devam etmektedir. Kurbanlık, adaklık ve diğer tüm hayvancılık ihtiyaçlarınızı doğrudan karşılayabileceğiniz firmamızı aramadan, yerimizi incelemeden karar vermeyin. Sektörün bilinen ve bölgenin tanınan isimlerinden YILDIZ BESİCİLİK ile aradığınızdan çok daha fazlasına sahip olacaksınız.

Firma Bilgileri

YILDIZ BESİCİLİK 0(544) 712 5158
0 (544) 712 5158 Firmaya Git