ESTETİK VE PLASTİK ,REKONSTRÜKTİF CERRAHI PROF.DR ŞÜKRÜ YAZAR - Uzman Firma Rehberi

ESTETİK VE PLASTİK ,REKONSTRÜKTİF CERRAHI PROF.DR ŞÜKRÜ YAZAR

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
141 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: ŞÜKRÜ YAZAR
  • ADRES: Harbiye Mah. Valikonağı Cad. Marmara Apt. No:16 Kat:1 D:2 34367 Nişantaşı - Şişli / İstanbul
  • TELEFON : 0 (541) 334 3484
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 19:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

1992’de Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan Prof. Dr. Şükrü Yazar, Estetik Cerrahi , Plastik Cerrahi ve Rekonstrüktif Cerrahi alanındaki uzmanlık eğitimini 2001’de İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde tamamladı. İhtisası döneminde İngiltere Cambridge Addenbrooke’s Hospital’da, Aylesbury’de Stoke Mandeville Hospital’da ve İskoçya Glasgow’da bulunan Canniesburn Hospital’da Plastik Cerrahi alanında eğitim aldı. Asistanlığı döneminde yapmış olduğu “Ters Akımlı Deri – Kas Flebi” (Yeni Bir Flep Modeli) isimli deneysel çalışması Türk Plastik, Cerrahi , Rekonstrüktif Cerrahi ve Estetik Cerrahi Derneği tarafından düzenlenen araştırma yarışması’nda “Deneysel Çalışma” dalında birincilik ödülü aldı. Uzmanlığı döneminde 2002 – 2004 yılları arasında Tayvan Taipei’de bulunan ve dünyanın en iyi mikrocerrahi merkezi olan Chang Gung Memorial Hospital’da iki yıl süreyle “Clinical Research Fellow – Klinik Araştırma Görevlisi” olarak çalıştı.

2007 yılında Doçentlik unvanını almaya hak kazandı. Aynı yıl Aralık ayında Türk Plastik Cerrahi Rekonstrüktif Cerrahi ve Estetik Cerrahi Derneği’nin yaptığı sınavı başarı ile geçerek Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Yeterlilik Belgesi’ni aldı. Avrupa Plastik Cerrahi Birliği’nin (European Association of Plastic Surgeons) düzenlediği yeterlilik sınavını 2008 yılında başarılı bir şekilde vererek Avrupa Plastik Cerrahi ,Rekonstrüktif Cerrahi ve Estetik Cerrahi Birliği Yeterlilik Belgesi’ni (European Board of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery, EBOPRAS) almaya hak kazandı. 2011’de El Cerrahisi, 2012’de Ağız, Yüz ve Çene Cerrahisi uzmanlıklarını alan Prof. Dr. Şükrü Yazar, 2013’de Profesörlük unvanını almaya hak kazandı. Aralık 2008’den itibaren Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Öğretim Üyesi olarak görev yapmakta olan Prof. Dr. Şükrü Yazar Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı Bölüm Başkanı ve Öğretim Üyesi olarak akademik çalışmalarını sürdürüyor. İki yıl Türk Plastik Cerrahi , Rekonstrüktif Cerrahi ve Estetik Cerrahi Derneği Meme Çalışma Grubu Başkanlığı’nı üstlenen Yazar, derneğin Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev alıyor. Prof. Dr. Şükrü Yazar, klinik ve cerrahi çalışmalarını Nişantaşı’nda bulunan estetik kliniğinde yürütmeye devam etmektedir.
HİZMETLERİMİZ :
Estetik Cerrahi
(Meme Estetiği
Burun Estetiği
Yüz Estetiği
Boyun Estetiği
Kulak Estetiği
Vücut Estetiği
Çene Estetiği
Saç Ekimi
El Estetiği
Liposuction
Yağ Enjeksiyonu
Doğum Sonrası Estetiği
Post Bariatrik Cerrahi
Genital Bölge Estetiği
Lipödem Tedavisi
Hollywood Yanağı Estetiği
Düğün Öncesi Estetikler )
Plastik Cerrahi
(Meme Onarımı
Ayaktan Ele Parmak Nakli
Cilt Kanseri
Baş-Boyun Cerrahisi
El-Kol Cerrahisi
Ayak-Bacak Cerrahisi
Yüz Kemik Kırıkları
Dudak-Damak Yarığı
Çift Çene Ameliyatı
Yeniden Kulak Yapımı
Nedbe Dokusu Tedavisi
Genital Organ Onarımı
Karpal Tünel Sendromu
Doğumsal El Anomalileri
Cerrahisiz Estetik
(Botoks
Cilt Bakımı
Bölgesel İncelme
Dolgu Enjeksiyonu
Peeling
Mezoterapi
Fibroblast Tedavisi
Kök Hücre Enjeksiyonu
Beslenme Diyet
PRP Tedavisi
Somon DNA Aşısı
Dermabrazyon
H100 Aşısı
Rekonstrüktif Cerrahi / Plastik ve rekonstrüktif cerrahi doğuştan ya da sonradan olan tüm şekil ve işlev bozukluklarının düzeltilme cerrahisidir.)

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.