Aykul Nakliyat | Uzman Firma Rehberi
  • uzmanfirmarehberi@gmail.com
  • 0850 346 8517
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
27 ZİYARETÇİ

FİRMA HAKKINDA

Misyonumuz

Sektörünün öncü isimleri arasında yer alan firmamız, nakliye alanında müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar içerisinde olmaktadır. Nakliye sürecini en başından planlamakta ve bu şekilde taşınma süresinin zahmetsiz bir şekilde tamamlanması sağlanmaktadır. Şehir içi ve şehirlerarası yollardaki hizmet süreçlerinin sigortalı taşımacılık hizmetleri ile çok daha güvenilir bir hale gelmesi mümkündür.

Son teknoloji ambalaj malzemeleri kullanılmakta ve piyona, antika eşya gibi en özel eşyaların bile en küçük çizikler almadan yeni adreslerine ulaştırılması sağlanmaktadır. Sektöründe tüm gelişmeleri yakından takip eden firmamız, taşıma ekiplerini bu alanda geliştirmekte ve edinilen deneyimlerle birleşen bu eğitimler ortaya sorunsuz kullanımlar çıkarmaktadır. Taşımacılık alanındaki tüm hizmet taleplerinize bire bir çözümler sunma gayreti ile çalışmalarımızı her geçen gün geliştirerek yenilemekteyiz.

Vizyonumuz

Uzakları yakın eden nakliye çalışmalarımız ile sektörünün lider isimlerinden biri olan firmamız, müşteri memnuniyetlerini referans alarak yoluna devam etmektedir. Taşınma süreçlerinizi, adres değişikliği durumlarınızı ya da işiniz gereği ürünlerinizin fuar alanlarında sergilenmesi gerektiğinde eşyalarınızda çizikler dahi oluşmadan nakliye çözümleri sunmaktayız. Bu süreçler içerisinde her teknolojik gelişmeyi anında hizmet portföyüne katan firmamız, yaşanan gelişmelere daima açıktır.

Yenilikleri anında bünyesi içerisinde yön vererek, çözümsüz nakliye talebi kalmaması yönünde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Sektör içerisinde deneyimlerimizi, teknolojik gelişmelerle destekliyor ve ortaya profesyonel hizmet süreçleri çıkmaktadır. Hem bireysel, hem de kurumsal alanlardaki nakliye taleplerinin en ideal çözümlerle cevaplanması amacı ile çalışmalarımızı daima yenilemekte ve elde edilen memnuniyet profili ile müşterilerimize hep daha iyi hizmetler sunmaya çalışmaktayız.

Etiketler:

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.