URFA SPOT PAZARI 0544 315 9063 | İKİNCİ EL EŞYA - Uzman Firma Rehberi

URFA SPOT PAZARI 0544 315 9063 | İKİNCİ EL EŞYA

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
236 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: UĞUR BEY
  • ADRES: Sancaktar Mah. Edessa Hastanesi Yanı Cadde Üzeri ( spot pazarı) Eyyübiye/Şanlıurfa
  • TELEFON : 0 414 315 9063
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 20:00
SERVİS YERLERİ ŞANLIURFA

FİRMA HAKKINDA

Şanlıurfa ikinci el eşya

Şanlıurfa ikinci el eşya için kıymetlidir bu nedenle alana da satana da kazancı vardır. urfa’da bir nevi geri dönüşüm olan bu ikinci el eşya pazarları önemini gittikçe arttırmaktadır. Şanlıurfa’nın karışık nüfusu da bu önemin artmasında önemli yer tutmaktadır. Öğrencilerin yoğun olduğu bölgelerde öğrenciler tarafından tercih edilen, memurların yoğun olduğu yerlerde memurlar tarafından tercih edilen bu eşyalar karlı bir pazarın ham maddesidir. Bu ham madde için çok büyük maliyetlere girmeye neden de yoktur.

Şanlıurfa ikinci el eşya’da her kesimden alıcı bulabileceği gibi her kesimden de satıcı bulmaktadır. Farklı nedenlerle elinde ki eşyalarını elden çıkaranlar ikinci el eşyalarını satmanın daha akıllıca olduğunu düşünmektedir. 2.el eşya alım satımı Şanlıurfa ilinde bir hayli yüksek adetlerde olmaktadır.

Şanlıurfada İkinci El Eşya Alan Yerler

İkinci el eşya almak isteyen ve ikinci el eşya satmak isteyen herkes için ikinci el eşya pazarları hizmet vermektedir. Şanlıurfa İkinci el eşya’da her semtten alıcı bulabilmektedir. Ucuz olması ve kullanım ömürlerini tamamlamamış olması da bu eşyaların pazarında satışı arttıran başka nedendir. Bu eşyaların alıcıları ihtiyaç gördükleri ürünleri ucuz yolla sahip olmanın mutluluğunu yaşamaktadırlar. Şanlıurfa İkinci el eşya alıcısı geçici olarak urfa’da kurduğu düzen için çok fazla para ödemek istemeyen memurlarda olabilir.

Birçok ev eşyasının sıfır fiyatlarının çok pahalı olması ve aldığı göçlerin genellikle dar gelirli insanlardan oluşması alım güçlerinin de düşük olması sonucunu doğurmaktadır. Şanlıurfa’da ikinci el spot eşya alan ki yerler için ikinci el eşya alımları gelişen pazarda arz yaratmak için önem taşımaktadır.

 

 

 

 

Etiketler:, , , , , , , , , ,

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.