Tekne ve Yat | Uzman Firma Rehberi
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
207 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 21:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Türkiye’nin her yerinden tekne ve yat kiralama hizmeti veren firmalar için tamamen doğrulanmış ilanlar içeren bir mecradır. Günübirlik veya bir kaç günlüğüne tekne ve yat kiralama ile ilgileniyorsanız buraya uğramadan geçmeyin. Eğer tekne ve yatınızı kiralamayı düşünüyorsanız sitemizi sık kullanılanlar listesine hemen şimdi ekleyebilirsiniz. En keyifli tatil ve eğlence türlerinden biri olan mavi turlar için yapmanız gereken ekstra hiçbir şey yok; sadece web sitemizdeki ilanlara göz atıp beğendiklerinize mesaj atmak yeterli.

Özellikle İstanbul, Antalya, İzmir, Mersin ve Muğla gibi şehirlerden tekneden balık avı turları yapan, saatlik veya günübirlik tekne & yat kiralama yapan, İstanbul boğaz turu ile teknede & yatta organizasyon (teknede düğün, teknede nişan veya kına gecesi, yatta parti, teknede evlilik teklifi gibi) yapan firmalar için en uygun ve önde gelen bir kaç siteden birisi konumundadır.

Siteyi ziyaret eden ve balıkçılık daha doğrusu balık avı ile amatör & profesyonel olarak ilgilenen ziyaretçiler için de gerçekten biçilmiş kaftandır. Çünkü kıyıdan balık tutmaktan daha zevkli ve daha özel olanı nedir diye soranlar için tekneyle balık avı akla gelir. Özellikle ıldır balık, foça balık avı, akbük balık avı, bodrum balık avı, adrasan balık avı, marmaris balık avı ile ilgilenen ve buralarda yaşayan kişilere kiralık tekneler ve balık avı turları fırsatları sunmaktayız.

Daha çok yaz aylarında olmakla birlikte yılın 4 mevsiminde tekne kiralamayı (yat kiralamayı) veya tekne turlarına çıkmayı isteyen sayısız kişiden biriyseniz veya tekne turları yapıyorsanız web sitemizde istemediğiniz kadar tekne turu ilanı görebilirsiniz. Marmaris tekne turu, ayvalıkt tekne turu, fethiye tekne turu, kaş tekne turu, kızkalesi tekne turu ve taşucu tekne turu gibi günlük tekne turuna dahil olabilirsiniz yaşadığınız yerlerde. Ayrıca tüm bu tekne turları ilanlarında fiyat ve diğer ayrıntları detaylı inceleyip ona göre karar verebilirsiniz.

Hayata biraz daha eğlence, anlam ve güzellik katmak için özel günleri biraz daha farklı kılan detaylar vardır. Tekne ve yat demişken bu detaylardan birisi de teknede düğün, teknede evlilik teklifi, teknede doğum günü gibi evlilik ve yıl dönümlerini daha farklı hale getirmektir. Bunun yanında özel günler veya herhangi bir gün boğazda tekne turu, boğazda tekne kiralama, yat kiralama gibi günübirlikte veya saatlik kiralamalarda gününüzü daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Bunların hepsi için bir tık yeterli. Gerisini bize bırakın, daha güzel ve eğlenceli bir yaşam için hizmet veriyoruz.

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.