HABER DETAYI

16 Eylül 2021 00:47

Çeşme ılıca alaçatı kanalizasyon açma 0(536) 782 34 56

Çeşme ılıca alaçatı kanalizasyon açma 0(536) 782 34 56

Kırma dökme olmadan tuvalet tıkanıklığı,kanalizasyon açma lavabo tıkanıklığı, pimaş, logar ve kanal tıkanıklığı açma hizmeti için bize ulaşın,7/24 HiZMET VERMEKTEYIZ.SİZE BiR TELEFON KADAR YAKINIZ. ÇEŞME, ILICA, ALAÇATI VE DALYAN’DA HİZMET VERMEKTEYİZ. ILICA TESiSATÇI, ÇEŞME TESiSATÇI, ILICA KANAL AÇMA, ÇEŞME ,KAÇAK TESPİTİ YAPMAKTAYIZ.

Çeşme alaçatı kanal açma işi yapanlar, gider tıkanıklığı açma, rögar tıkanıklığı açma, mutfak gideri açma, mutfak gider tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma, su arıza onarımı, su kaçağı tespiti, su patlağı tespiti, kanalizasyon tıkanıklığı açma, tıkalı boru açma işlerini yapmaktayız. kent ve yapılarda konforu arttırmak amacıyla yapılarda uygulanan tesisat işlerinde çıkan tıkanıklıkları gidermekteyiz.

Kanalizasyon yenileme ihtiyacı olduğunda, atık suların sağlıklı bir şekilde yaşam alanlarından uzaklaştırılması gerektiğinden, kanalizasyon yenileme işleminin bir an önce yapılması gerekmektedir. Çeşmede Kanalizasyon Yenileme hizmeti veren firmamız uygun fiyatlarla ve kaliteli işçilikle hizmetinizdedir. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.