GÜVEN SIHHİ TESİSAT ÇEŞME SU TESİSATÇI 0 (536) 782 3456 - Uzman Firma Rehberi

GÜVEN SIHHİ TESİSAT ÇEŞME SU TESİSATÇI 0 (536) 782 3456

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
423 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ İZMİR

FİRMA HAKKINDA

İnşaat ve konutların en temel ihtiyaçlarından biri de sıhhi tesisattır. Çoğu zaman bir sürpriz gibi yaşanan sıkıntılar can sıkmaya yeter.
Su kaçağı, kanal tıkanıklıkları gibi sorunlar başta olmak üzere birçok problemle karşılaşmak mümkündür. Güven Sıhhi Tesisat,
Çeşme/İzmir’de müşterilerine hizmet vererek yaşadıkları sorunları çözüme ulaştırıyor.
Su tesisatı, sıhhi tesisat, su kaçağı, kanal açma ve kanalizasyon açma gibi pek çok alanda hizmet veren firmamız ile rahatlığın zirvesine çıkacaksınız. Ayrıcalıklı müşteri memnuniyeti ile en iyi şekilde hizmet veren firmamız, beklentilerinizin ötesinde çözümler sunuyor. Güven Sıhhi Tesisat ile yapacağınız çalışmalardan memnun kalacak, yaşadığınız sıkıntıların köklü olarak çözüme kavuşturulmasını sağlayacaksınız. İletişim için arayın.

Öncelikle sistemin kurulumu aşamasında gereken özen ve önemin gösterilmemesi, ileride birçok tesisat problemini beraberinde getirmektedir. Standartlara uygun parçalar kullanılsa bile döşeme esnasındaki hatalar kalıcı problemlere yol açabilir. Öte yandan birçok tesisat tamirat esnasında ciddi biçimde hasar almaktadır. Tamirat işlerinin uzman kadrolar tarafından yapılması sıhhi tesisat sisteminin ömrünü uzatan başlıca etkenlerdendir. Bununla birlikte giderlere yabancı maddelerin atılması, bilinçsiz kimyasal kullanımı, tesisatın sonradan değiştirilmesi gibi kullanım hataları sıhhi tesisat sistemlerine en çok zarar veren etmenlerdendir. Şunu hatırlatmakta fayda görüyoruz. Sıhhi tesisat problemleri çoğu zaman sağlığınızı doğrudan etkiler. Problemlerin çözümünde profesyonel bir ekip tercih etmeniz maliyetlerinizi azaltır, sorunların kesin olarak giderilmesinde sizlere zaman kazandırır.

Daireniz içerisindeki sıhhi tesisatlarda sızıntı, tıkanma ve kırılma gibi acil tamirat gerektiren durumlarla karşılaştığınızda, Güven Sıhhi Tesisat güvencesindeki 0 (536) 782 3456 7/24 arayabilir size profesyonel bir tesisatçı göndererek sorunu hızlı ve garantili bir biçimde çözer.

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.