İslami Düğün Organizasyon | Uzman Firma Rehberi

Düğün Davet Organizasyon (Yusuf Çetinkaya)

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
166 ZİYARETÇİ
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

İslami düğün, davet ve organizasyonlar alanında 2012 yılından bu yana hizmet veren Grup Reyyan (Yusuf Çetinkaya) Diyarbakır merkezli hizmetlerinin yanı sıra Türkiye’nin her yerinde düzenlenen organizasyonlara katılmaya devam ediyor.

Yusuf Çetinkaya kimdir?

Yusuf Çetinkaya, aslen Mardinli bir ailenin çocuğu olup doğma büyüme Diyarbakırlıdır. Evli ve 1 çocuk babası olan Çetinkaya, sanat dünyasına henüz küçük yaşlarda giriş yapmış isimlerden biridir. Ezgi, ilahi, marşları ile sosyal medya ağlarında bilinen bir kişi haline gelen Yusuf Çetinkaya, seslendirdiği eserleriyle takipçilerinin beğenisini toplamaya devam ediyor.

Grup Reyyan olarak “Xatemê Nebi” adlı albümde 4 eser (Şehit Furkan, Suriye, İmam Hüseyin, Allahü Ekber) seslendirmesi yapan Yusuf Çetinkaya aynı zamanda grubun piyanisti olarak görev yapmaktadır. Düğün, nişan, sünnet, mevlit etkinlikleri ve özel davetlere icabet etmeye devam eden Çetinkaya, seslendirdiği eserleri ile gönüllerde taht kurmayı başarmış isimlerden biridir.

Davet ve diğer organizasyonlarınız için arayın

İnstagram, Facebook sosyal medya sitelerinde, Youtube video paylaşım platformunda geniş takipçi kitlesine sahip olan Yusuf Çetinkaya ile İslami organizasyonlarınızın daha kaliteli ve usule uygun şekilde düzenlenmesi için iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.