Bursa Su Kaçağı Tespit | Uzman Firma Rehberi
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
11 ZİYARETÇİ

FİRMA HAKKINDA

Firmamız ilk olarak 1986 yılında Bursa Soğanlı Mahallesinde açılmıştır.
Su tesisat tamir bakım ve satışı olarak ile iş hayatına başlamıştır. 1995 yılında Kurumsallaşarak daha iyi hizmet vermeyi amaçlamıştır.

Zaman içerisinde gelişen teknoloji ile hızla gelişmesine ayak uyduran firmamız daha iyi bir hizmet kalitesi için 2010 yılından itibaren elektronik cihazlar almaya ve cihazlarını güncel kalabilmek için yenilemelere başlamıştır.Profesyonel ekipleri ile hizmete devam etmektedir. Bursa ve çevresinde bir çok resmi kurum, ev,villa,iş yeri su kanalizasyon vidanjör ve sıhhi tesisat, tıkanıklık açma işlerinde çalışmalarımız bulunmaktadır.

Kalite Politikası

Bursa su kaçağı tespit olarak müşteri memnuniyeti ilk hedefimizdir. Son sistem görüntüleme aletleri, çeşitli temizleyici kimyasallar ve en önemlisi profesyonel kadromuz ile sorun olan bölgeyi mümkünse kırmadan, sizlere tadilat masrafı açmadan en kısa sürede gerikli tamiratları yapıp, müşterilerimizi sorundan kurtarıyoruz.

Vizyonumuz
Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın koşulsuz tatmini ve memnuniyeti ile Verdiğimiz tüm hizmetlerimizde Bursa ‘da en iyi olmaya devam ederek örnek iş yeri olmak.

Misyonumuz
İş çeşitliliğimiz, çözüm alternatifleri, hizmet sonrası garanti ve yüksek iş ahlakı ile müşterilerimizin ilk tercihleri olarak, çalışanlar ve müşteriler için değer yaratan bir iş yeri olmak. Yüksek standart, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Müşterilerin zaman ve haklarına saygı duymak, Çalışanların tatmini ve moral değerlerini arttırmaktır.

Bursa gider açma

Bursa banyo gideri açma

 

 

Etiketler:, , , ,

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.