AKAY İNŞAAT DEKORASYON TADİLAT | Uzman Firma Rehberi
  • uzmanfirmarehberi@gmail.com
  • 0850 346 8517

GOLD AKAY İNŞAAT DEKORASYON TADİLAT 0532 305 5451

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
68 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
4+1 = ?

VİDEOLAR

  • AKAY İNŞAAT DEKORASYON TADİLAT

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Kadıköy/İSTANBUL

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

HİZMETLERİMİZ

TADİLAT- İNŞAAT- YAPI DEKORASYON- SIHHİ TESİSAT-ÇATI TADİLAT- TAMİRAT- İÇ DEKORASYON- FAYANS USTASI- SERAMİK USTASI-BOYA-ALÇI-CEPHE KAPLAMA İŞLERİ…

Firmamız inşaat dekorasyon ve tadilat sektöründe öncü firmalardan biri olarak Kadıköy/İSTANBUL bölgesinde Akay İnşaat Dekorasyon Tadilat adıyla hizmet vermektedir.

Firmamızın temel İlkesi; müşterilerimizin, ilk anda veya devam eden problemlerine, ihtiyaçlarına karşılık verebilmek, beklentilerini karşılayarak, koşulsuz müşteri memnuniyetini ve bağlılığını sağlamak, taahhütlerimizi zamanında, eksiksiz olarak teslim etmek, yapılan uygulamaları bir defada, israfı da ortadan kaldırarak, eksiksiz olarak; en kısa zamanda,en düşük maliyetle, en iyi kalite anlayışı ile yapmak ve bunu da müşterilerimize yansıtarak ortaya çıkarmaktır.

Kaliteyi her zaman garanti altına almak ve her aşamada sürekliliği sağlayarak, rekabet gücü yüksek, aranılan uygulamalar sunmak. Tüm personelimizin eğitimini ve motivasyonunu yüksek tutarak, ekip ruhunu ve iş birliğini geliştirmek, kaliteyi tüm faaliyetlere yaymak ve çevreye saygılı olmaktır.

 

 

 

 

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.