1453 GIDA 0(554) 184 8141 | Uzman Firma Rehberi

1453 GIDA 0(554) 184 8141

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
382 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00
SERVİS YERLERİ KOCAELİ

FİRMA HAKKINDA

1453 Gıda, gıda satışı, bakliyat, temizlik ürünleri, helva çeşitleri ve gıda alanında ihtiyaç duyulan tüm ürünlerle Kocaeli’nden hizmet sunmaya devam ediyor. Müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket eden ve öncelikli hedeflerinde müşterilerinin taze ve güvenilir gıda tüketimini sağlamak olan firmamız, yılların birikim ve deneyimine sahip bir isimdir.

Gıda sektörüne girdiğimiz günden bu yana “daima güven” ve “daima kalite” ilkeleri ile hareket ederek müşterilerimizin memnun kalmasını sağlamaya devam ediyoruz. Ayrıcalıklı çözümler, müşteri beklentilerini öncesinden hesaplayan çalışmalarımız ile siz değerli müşterilerimizin her daim yanında olmaya devam edeceğiz.
1453 Gıda, satışını yaptığı ürünlerin kalitesine, tazeliğine ve son kullanım tarihinin geçmemiş olmasına özen göstererek ürünlerini seçkin markalardan temin ederek müşterilerine sunmaktadır. Her şeyden önce müşteri memnuniyeti ve sağlığını ilke edinen firmamız, ihtiyacınız olan tüm gıda ürünlerinde aradığınız sonuçları “mükemmeliyetçilik” anlayışı ile sizlere sunmaktadır. Çay çeşitleri, makarna çeşitleri, küp şeker, toz şeker, yağ çeşitleri, su satışı, kola satışı gibi tüm gıda alanına hitap eden ürünleri ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan 1453 Gıda ile güven içinde tüketim yapmanın keyfini yaşayacaksınız.
Hedefimiz; müşterilerimize sattığımız ürünlerin kaliteli olmasını sağlamak, memnun kalmaları için ihtiyaçları doğrultusunda en iyi çözümleri sunarak, sektörde bilinen ve referans isim haline gelmektir. Bu doğrultuda yaptığımız çalışmalarımız ve buna yönelik sunduğumuz hizmetlerimizle siz değerli müşterilerimize en iyi sonuçları sunma odağı ile hizmetlerimize devam ediyoruz. 1453 Gıda, Kocaeli Körfez adresi ile müşteri memnuniyetinde son noktayı koymayı başarıyor.
Hizmetlerimiz;
Gıda sektöründe ihtiyacınız olan tüm ürünleri bir arada bulabileceğiniz 1453 Gıda ile kalite ve tazeliğin keyfini yaşayacaksınız. Hizmetlerimizde bazıları şunlardır;
Çay çeşitleri,
– Makarna çeşitleri,
– Küp şeker,
– Toz şeker,
– Ayçiçeği Yağı, Mısır Yağı ve Zeytinyağı çeşitleri,
– Su satışı,
– Kola satışı.
Ayrıcalıklı çözümlerin doğru ve zamanında bulunduğu 1453 Gıda ile beklediğinizden çok daha fazlasına sahip olacaksınız. Her şeyden önce müşteri memnuniyetine önem veren firmamız ile aradığınızdan çok daha fazlasını bir arada bulacak, uygun fiyat ve kolay ödeme politikamızdan yararlanarak alırken kaliteli, öderken kesenize dost rakamları yakalayacaksınız.

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.